fbpx
0 (362) 428 08 00 - info@samsunaciokullari.com
0 (362) 428 08 00 - info@samsunaciokullari.com
Samsun Açı Okulları

Büyük bir düşünürümüz ; “Devler gibi eserler bırakabilmek için karıncalar gibi çalışmalıyız” der. İşte Açı okulları;  tam bu noktadan hayata bakmaya çalışan idealist beş öğretmenin kurduğu bir eğitim yuvasıdır. Her şeyden önce bir öğretmen kuruluşudur.

Hakkımızda

Açı okulları;  tüm Türkiye’de faaliyet gösteren hemen her şehrimizde şubesi bulunan büyük köklü bir eğitim kurumudur.

Başarılarla dolu geçmişinde üniversite ve lise giriş sınavlarında pek çok Türkiye birincilikleri ve dereceleri olan Açı Eğitim Kurumlarının ülkemizin eğitimine önemli katkıları olmuştur.

Neden Açı Okulları

Öğrencimizi akademik başarının yanı sıra ‘’Yaşam beceri Atölyelerinde’’ hayata hazırlayan (Deneyim merkezi, Tamir Atölyesi, Masal Atölyesi, Mutfak Sanatları Atölyesi, Mucitler Atölyesi, Tekno-Robotik Atölyesi, Tarih ve Medeniyet Atölyesi, Gökkuşağı Atölyesi, Ritim ve Müzik Atölyesi, Havacılık Atölyesi, Mantık ve Matematik Atölyesi, Akıl Oyunları Atölyesi, Drama Atölyesi) bir hayat okulu olduğu için…

Misyon & Vizyon

Türkiye’nin en iyi eğitim hizmeti veren, milli ve manevi değerlere saygı duyan, paylaşımcı, katılımcı, sorgulayıcı, özgür düşünceye sahip, değişim ve gelişime açık, çok yönlü bireyler yetiştirmek için çağdaş eğitim olanağı sunan bölgemizde en fazla tercih edilen bir okul olmak.

Devler gibi eserler bırakabilmek için karıncalar gibi çalışmalıyız