fbpx
0 (362) 428 08 00 - info@samsunaciokullari.com
0 (362) 428 08 00 - info@samsunaciokullari.com

Yabancı Dil Eğitimi

KONUŞMA ODAKLI EĞİTİM

“Bir dili konuşamıyorsak bilmiyoruz demektir. “Fikrinden hareketle sınıflarımızda her öğrenciye her konuyla ilgili konuşma süreleri verilir. Sınıf içinde öğretmenlerimiz her öğrencimizi konuşmaya teşvik eder. Her günün sonunda sınıfta serbest konuşma süreleri vardır.

KELİME ÖĞRENME AKTİVİTELERİ

İngilizcede en çok kullanılan kelimeler, deyimler ve cümlelerin gerçek hayatta kullanış şekillerinden milyonlarca örneğin elektronik ortamda öğrencinin kullanımına sunulduğu bir koleksiyonudur. Bu yönüyle çok etkili bir kelime öğrenme yön­temidir.

SOSYAL ETKiNLiKLER VE FiLM SAATLERi
Her hafta belirli gün ve saatlerde öğrencilerimize İngilizce Öğretmenlerimiz eşliğinde alt yazılı İngizlizce film izletiyoruz, sonrasında film üzerinde kritikler yaparak konuşma pratiği yapmalarını sağlıyoruz..

SUBLİMİNAL KELİME ÖĞRENME METODU
İngilizce konuşmanın önündeki en büyük engel kelime dağarcığının yetersizliğidir. Kelime ezberlemek mevcut sistemler içinde oldukça zaman alan bir yük durumundadır. Bu metotla bütün kurlardaki yabancı kelimeleri çok daha kolay ve akıcı şekilde öğretiyoruz

İletişim Bilgilerimiz

Samsun Açı Okulları

Büyükoyumca Mah. 5225. Sk. No: 16 Atakum Samsun (Pelitköy Toki Sapağı)

0 (362) 428 08 00
info@samsunaciokullari.com

Sosyal Medya’da Açı

Açı'yı Keşfet

Büyük bir düşünürümüz ; “Devler gibi eserler bırakabilmek için karıncalar gibi çalışmalıyız” der. İşte Açı okulları;  tam bu noktadan hayata bakmaya çalışan idealist beş öğretmenin kurduğu bir eğitim yuvasıdır. Her şeyden önce bir öğretmen kuruluşudur.